Park yetkilileri, Bison Yellowstone’un ziyaretçiyi 10 fit fırlattığını söylüyor

Park yetkilileri Salı günü yaptığı açıklamada, Yellowstone Ulusal Parkı’nı ziyaret eden bir kadının vahşice dövülerek ve havaya fırlatılarak hayatta kaldığını söyledi.

Ohio’dan gelen 25 yaşındaki kadının kimliği belirlenemedi Haber bülteni Parktan.

Park, kadının Pazartesi sabahı Eski Sadık Şofben yakınlarındaki Kara Kum Havzası’nın iskelesine yaklaştıktan sonra barbara yaklaştığını söyledi.

Aralık 29, 2020 Wyoming’deki Yellowstone Ulusal Parkı’ndaki Buhar Şofbeninin yakınında iki barbar.John G. Fuller / VWPics aracılığıyla AP Görüntüleri Dosyası

Park kurallarına göre ziyaretçiler hayvandan en fazla 25 metre uzakta olmalıdır. Kuzey Amerika’daki en büyük memelilerBunlar ÖngörülemeyenOlabilmek Yüksek hız 35 mil ve Birkaç metre zıplayabilir.

Parkta 2.300 ila 5.500 antilopun yaşadığı tahmin ediliyor. Diğer hayvanlardan daha fazla insanı incitiyorPark dedi.

Park, ziyaretçi hayvanın 10 metre yakınına geldiğinde barbarın onu çarmıha gerdiğini ve 10 metresini havaya “attığını” söyledi.

Servis, kadının bıçak yaraları ve başka yaralar aldığını ve Idaho’daki bir hastaneye kaldırıldığını söyledi. Salı günü durumu bilinmiyordu.

Park, iki kişi kadına saldırdığında hayvanın yakınında olduğunu söyledi. Yaralı olup olmadıklarını açıklamadılar.

Park, insanları antilop, geyik, domuz ve geyiklerden en az 25 metre ve ayılar ve kurtlardan en az 100 metre uzakta durmaları konusunda uyardı.

Düzeltme (1 Haziran 2022, 12:07 ET) Bu makalenin önceki bir versiyonu, kadının yaralarının ciddiyetini yanlış sundu. Yellowstone’a yapılan acımasız bir saldırıdan sağ kurtuldu. Öldürülmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.