Patrick Mahomes, AFC şampiyonluk maçı için ‘gitmeye hazır’ diyor

Kansas City, MO — Pazar günkü AFC Şampiyonluk Maçına katılıp katılmayacağı konusunda herhangi bir şüphe varsa, patrick mahomes Bu, buna bir son verdi.

Kansas City Chiefs oyun kurucusu, Cincinnati Bengals’a karşı Pazar günkü konferans şampiyonluk maçı hakkında “AFC Şampiyonası haftası” dedi. “Gitmeye hazır.”

Mahomes, Jacksonville Jaguarları karşısında 27-20’lik bir playoff galibiyetinin ilk çeyreğinde yüksek ayak bileği burkulması yaşadı. İkinci yarıda oyuna geri döndü.

Antrenör Andy Reid, Mahomes’in Çarşamba günü tam bir antrenmana katılmasını beklediğini söyledi. Mahomes, ayak bileğinin Jaguarlara karşı oynanan maçtan bu yana geliştiğini söyledi.

“Güzel,” dedi. “Birkaç gün tedavi gördüm, birkaç gün rehabilitasyona girdim. Antrenman sahasına çıkıp bunu denemek ve nerede olduğumu görmek için heyecanlıyım. Ama şu ana kadar kendimi iyi hissediyorum.

“Maçtan sonra düşündüğümden daha iyi hissettim. Maç sırasında hareket ettirmek kesinlikle canımı yaktı. Ama maçtan sonra dinlenip sakinleşebildim ve bunun gibi farklı şeyler yapabildim. Biraz daha iyi hissettim.” , ertesi sabah kendimi biraz daha iyi hissettim ve ardından haftanın geri kalanını geçirdim. İyiydim, bu yüzden bugün antrenmanda nasıl hissedeceğimi göreceğiz.”

Jaguarlara karşı döndükten sonra Mahomes’in oyun tarzı değişti. Normal sezonda cebin dışından yaptığı paslarda lige liderlik etti ancak ikinci yarıda böyle atışlar yapmadı.

Bu sezon ikinci yarısına kadar cebinden dışarı atmadı. Mahomes, Bengals’e karşı sakatlığı düzeltmeyi beklediğini söyledi.

“Sadece itmenin ve atışları doğru şekilde yapmanın yollarını bulmam gerekiyor,” dedi. “Bugün biraz zorlayacağım, yarından sonraki gün ve ondan sonraki gün tekrar ne yapabileceğime bakacağım. Sakatlığı tekrar ağırlaştırma, tabii ki, ama ne yapabileceğimi görmek için zorla. . Pazar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.