Phillies, Gene Segura’nın maceralı oyunu sayesinde NLCS’nin 3. Oyununda birinci oldu.

Sezonları olan roller coaster yolculuğunu kanalize etmek, Jean Segura Ve bu Philadelphia Phillies yenmeye geldi San Diego Padres NLCS’nin 3. Oyununda 2-1 seri avantajı alır. İkinci kaledeki savunma oyunu Padres’in oyunu bağlamasına izin verdikten kısa bir süre sonra, Segura ileriye dönük koşuyu mühürlemek için dış sahaya iki koşu tekli yumruk attı.

Biraz geride Segura oyunlarına dalarak, Phillies’in atış personeli onu oradan kilitledi ve 4-2 kazandı. Phillies neredeyse tüm maçı yönetti Kyle Schwarber Serinin ikinci ev sahibi koşusu ile ilkinin altından çıktı.

Padres, koşucular birinci ve üçüncü sıradayken dördüncü sırada garip bir oyun bile yaptı. Jake Cronenworth Çifte oyun gibi görünen bir yerden kısa vuruş yapmak için topa vur. Bryson Stott, ikinci sırada Segura’ya rutin bir atış yaptı, ancak Segura topu yakalayamadı. Topu yakalamadığından emin olmak için tekrar kontrol ettikten sonra, herkes güvenli bir şekilde dışarı çıktı ve koşuyordu.

bu bir artı Rhys Hoskinsİlk üsse yapılan bir helikopter yolculuğu, takımı erkenden rahatsız eden ciddi savunma hatalarını körükledi ve … sezonun ilerleyen dönemlerinde daha kolay başarı ile birleşti.

Bu sefer, en azından, Segura hatayı dikiz aynasına çabucak koydu ve Padres marşından iki koşuda sürmek için bir debriyaj vuruşu yaptı. Joe Musgrove. Üstünde bir çeşit kozmik kiraz olan Segura hemen birinci kattan indirildi.

Phillies daha sonra bir yanlış vuruş sırasında Padres’in sahaya çıkma hatasından yararlandı. John Soto Dalışa izin verilir Alec BaumRBI’ın vuruşu duvara yuvarlanıyor.

San Diego, Phillies’in solak olduğu ateşli Musgrove ile Oyun 3 atış savaşında üstünlük sağladı. Korucu Suarez Başka fikirler vardı. 27 yaşındaki oyuncu, beş vuruşta sadece iki vuruş ve bir koşuya izin verdi. Phillies menajeri Rob Thompson, 68 atışın ardından Suarez’i oyundan çıkarmaya ve topu kalesine teslim etmeye karar verdi.

Zach Eflin ve Jose Alvarado, daha önce her biri, özensiz olsa da, golsüz, baskın bir vuruş yaptı. Serantani Dominguez Maçı iki vuruşluk kurtarışla bitirdi. Dokuzuncu ayda, bir yakın kontrol salınım çağrısı sona erdi Profesör Jurickson ve Phyllis’in davasına yardım etti.

Padres emektarı, üçüncü temel hakem Todd Tichener ile kesinlikle aynı fikirde olmadığı için oyundan atıldı.

Phillies, seride 2-1’lik bir farkla taraftarlarının önünde yuvarlanıyor. Oyun 4, Fox’ta Cumartesi gecesi 19:45 ET için ayarlandı. San Diego fırlatmayı planlıyor Mike Clevinger. Thompson, Phillies’in solaklarla gideceğini söyledi Bailey. 25 yaşındaki oyuncu henüz son sezonda sahaya çıkmadı, ancak ikinci yarıda sağlam vuruşlar yaptı. Thompson, Falter’ın kadroda sadece bir kez çalışmasını beklediğinden, Philadelphia yine boğa güreşine ağırlık verecek.

Ekim ayının önemli hikayelerini yakalamak ister misiniz? Seni koruduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.