Rapora göre, korsanlardan Ryan Jensen antrenmandan çıktıktan sonra ciddi diz yaralanmasından korktu.

İyi resimler

Tampa Körfezi Korsanları Pro Bowl pivotu Ryan Jensen Perşembe günkü antrenman kampı antrenmanı sırasında sahadan çıkarıldı. Buccaneers baş antrenörü Todd Bowles, basın toplantısında Jensen’ın dizinden sakatlandığını açıkladı, ancak ayrıntılara girmedi. Jensen hala yaralanmanın ciddiyetini belirlemek için testlerden geçiyor, ancak NFL Ağı Önemli yaralar almasından endişe ediliyor. Bu arada, bir kaynak söyledi ESPN Bu iyi değil”.

Bowles’ın sakatlık hakkında fazla bilgisi yoktu. Yaralanmanın ciddiyetini öğrendiklerinde “oradan gidecekler”, “Artık biliyorum, dizlerinin üzerine çöktü” diye eklemeden önce.

CBS Sports’tan Pete Briscoe, Jensen’in düştükten sonra kaskını hayal kırıklığı içinde attığını bildirdi.

Yaralanma korkulduğu kadar ciddi ve Jensen zaman kaybederse, oyun kurucu Tom Brady’nin hücumu için büyük bir kayıp olacak.

31 yaşındaki oyuncu, bu yaz Buccaneers ile üç yıl, 39 milyon dolarlık bir sözleşme uzatması imzaladı. 2018’den beri Bucs ile birlikte ve 2020 sezonunda kendi sahalarında bir Super Bowl zaferine ulaşmalarına yardımcı oldu.

İlk Pro Bowl’unu 2021’de yaptı, normal sezon boyunca sadece iki çuvala izin verdi ve Bucks’ın nihai Super Bowl şampiyonları tarafından mağlup edildiği playofflara ulaşmasına yardımcı oldu. koçlar.

Brady’nin NFL’den 40 günlük emekliliğinin ikinci yarısı sayesinde, Tampa Bay NFC’yi (Caesars Sportsbook’a göre +750) başka bir Super Bowl şampiyonluğu için mücadele etmeye yönlendiriyor.

SportsLine’dan Stephen Oh, Jensen sezonu kaçırırsa, Tampa Bay’in Super Bowl beklentilerini %11,8’den %8,7’ye düşüreceğini tahmin ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.