Rapora göre Packers, eski Raiders ilk tur seçimi Jonathan Abram’dan feragat edildiğini iddia ediyor.

Memnun

bu Yeşil Defne paketleyicileri Yakın zamanda feragat ettiklerini söyledikleri gibi, ikincil güçlerine sert savunma ekliyorlar. Las Vegas Baskıncıları Defansif geri Jonathan Abram, NFL Medya için. Packers özel ekipler koordinatörü ve eski Raiders geçici baş antrenörü Rich Pisaccia, Vegas’ta geçirdiği süre boyunca Abram ile çalıştı.

Raiders, 2022 NFL sezonundan önce Abrams üzerindeki beşinci yıl opsiyonunu kullanmayı reddetti ve Salı günü feragat edildi. Raiders’ın 2019’daki önceki rejimi tarafından genel klasmanda 27. sırada seçilen 26 yaşındaki Mississippi State ürünü, son haftalara kadar takımın tam zamanlı başlangıç ​​oyuncusuydu ve ikinci ligin arka ucunda azaltılmış bir rol gördü. . Abrams Pazar günkü mağlubiyette defansif vuruşların yarısından azını oynadı jaguarlarBu, Las Vegas’ı sezonda 2-6’ya düşürdü.

Abrams, Raiders’ın beşinci yıl opsiyonunu reddetmesinin ardından çaylak anlaşmasının son yılındaydı ve bu nedenle bu yaz serbest oyuncu kadrosuna girmeye hazırlanıyor. NFL’nin 8. Hafta ticaret sonrası son tarihinden önce potansiyel bir takas çipi olduğu tahmin ediliyordu ve eski teknik direktör Jon Gruden ve eski genel müdür Mike Mayock’un sürgün edilecek en son erken dönem yatırımı oldu.

Çaylak olarak sakatlığı nedeniyle bir maç hariç hepsini kaçıran Abrams, Raiders için 34 kombine maça başladı, özellikle 2021’de 100 müdahale kırdı ve bir yıl önce iki müdahale kaydetti. Bu sezon oynadığı sekiz maçta, Abrams 48 kombine müdahaleye ve iki QB vuruşuyla savunulan bir pasa sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.