Ravens vs. Bengals skoru: canlı güncellemeler, oyun istatistikleri, öne çıkanlar, ‘Sunday Night Football’ analizi

“Sunday Night Football” 5. Hafta edisyonunun devre arasında, Baltimore Ravens ve Cincinnati Bengals 10-10 berabere kaldı.

Oyunun ilk beş eşyasından dördünün puntlarla sonuçlanmasıyla işler biraz yavaş başladı. İkinci çeyrekte, Lamar Jackson, Ravens’a 10 sayılık bir üstünlük sağlamak için yedi oyun, 50 yarda sürüşün kuyruk ucunda 11 yarda gol pası için Mark Andrews’u buldu. Baltimore, çeyreğin sonlarında işleri daha da uzatma şansı buldu, ancak Jackson’ın DeMarcus Robinson’a yönelik pası, Von Bell tarafından kaldırılarak durduruldu. İşte o zaman Bengalliler canlandı.

Joe Burrow, Hayden Hurst touchdown kapma ile yedi oyun, 83 yarda gol sürüşü açtı. (Hurst, hatırlayın, orijinal olarak Kuzgunlar tarafından hem Jackson’ı hem de Andrews’u seçtikleri aynı draftta seçilmişti.) Ardından Bengaller, Kuzgunları müteakip mülklerde hızla kovaladı ve Burrow, Bengalleri hızla sahaya sürdü. Dee Higgins ve Jonah Williams’ın sakatlıkları nedeniyle kadro dışı kalmasına rağmen gol sayısı sınırlıydı.

Bu AFC Kuzey rakiplerinden hangisi sonunda kazanacak? Yakında öğreneceğiz. Bu arada, sizi istatistikler, skorlar ve öne çıkanlar ile güncel tuttuğumuz için, akşam boyunca canlı blogumuza kilitli tutun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.