Red Sox, Xander Bogaerts’i kendi bünyesine taşırsa, damlama etkisi nedir?

Red Sox’un, 11 yıllık bir anlaşmayla San Diego Padres için Boston’dan ayrıldığı bildirilen Xander Bogaerts ile doldurulması gereken köşe taşı büyüklüğünde bir boşluk var.

Red Sox beyzbol başkanı Chaim Bloom, bu sezon şirketin hayır olduğunu söyledi. 1 tercih ortaya koyan bogaardların kazandırdığı söyleniyor. 11 sezonda 280 milyon dolar. Bu, 30 yaşındaki iç saha oyuncusu için oldukça mali bir taahhüt. Boston’ın A Planı, Red Sox’un Batı Ulusal Ligi’ne yönelik B, C ve D Planlarını ortadan kaldıracak. rekabet etmeye çalışıyorlar İnanılmaz derecede derin bir Amerikan Doğu Ligi’nde.

Gerisi orada Açık pazardaki seçenekler Red Sox için. Carlos Correa ve Donsby Swanson, serbest oyuncu kadrosuna giren ilk dört stoperden ikisi olmaya devam ediyor. Pozisyonda daha az bilinen başka oyuncular da var. Ancak Red Sox, dışarıdan eklemelerden uzak durmalı ve yapacaklar. Dahili seçenekler mevcuttur Bogarts’ın rolünü doldurmak için.

Red Sox, hem iki kez Major League Baseball All-Star’ı kısa stoper Trevor Story’yi hem de çok yönlü Kike Hernandez’i aldı. Yapabilmek Pozisyon oyna. Story’ye gelince, Red Sox onu geçen sezon altı yıllık, 140 milyon dolarlık bir anlaşmaya imzaladığında, ikinci aşamadan stopere geri dönebilme olasılığı mümkündü. Story, ilk altı sezonunu Colorado Rockies için stoper oynayarak geçirdi ve .979’luk bir saha yüzdesi yayınladı, ancak çukurdaki kol gücü, ikinci aşamaya geçmesi anlamına geliyordu. Öte yandan Hernandez, benzer bir .978 saha yüzdesi ile 64 kariyer başlangıcına sahip.

Tabii ki, Story veya Hernandez’i hareket ettirmek bir deliği doldurup başka bir delik açacaktır. Red Sox işlerin böyle yürüdüğünü kanıtlarsa, Boston, duruma göre her gün yeni bir ikinci kaleci veya orta saha oyuncusu bulmak zorunda kalacak. Bu pozisyonlarda Brandon Nimmo ve Kevin Kiermaier ve Gene Segura ve Adam Frazier tarafından vurgulanan orta saha ve ikinci üs ile açık pazarda çok fazla derinlik yok. Bir dış saha oyuncusu için takas (Belki Brian Reynolds?) da masanın dışında değil.

Christian Arroyo, Story’nin stoper pozisyonuna geçmesi durumunda ikinci aşamada çantayı almak için varsayımsal bir seçenek, ki bu daha olası bir iç saha senaryosu gibi görünüyor. Diziliş sırasında hayran bırakan 27 yaşındaki Arroyo, sakatlıkları nedeniyle pek güvenilir olamadı. MLB’ye geçen sezon Red Sox için ilk çıkışını yapan ve 14 maçta oynayan saha oyuncusu Jeter Downs, ikinci aşamada 56 isteka (sekiz maç) geçirdi. Towns’ın bu pozisyonda Arroyo’yu doldurma şansı var, ancak aynı popu kadroya getirmek zor olacak. Bu saldırgan çıktı yalnızca harici olabilir.

Quinn Harris/USA Today Images aracılığıyla küçük resim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.