Russell Westbrook, uzun süredir menajeriyle yollarını ayırıyor ve Lakers’ın geleceğinin şartlara bağlı olmadığını gösteriyor.

Birçok spekülasyon Russell Westbrook Los Angeles ile feci bir ilk sezonun ardından yeni bir takım bulacak Lakers. Şimdi, yeni bir ajan buldu.

Lakers oyun kurucu ve uzun zamandır Wasserman menajeri Todd Faucher, tartışmalar nedeniyle yollarını ayırdı. Cuma günü ESPN’den Adrian Wojnarowski’ye söyledi.

Faucher, NBA kariyerinin başlangıcından itibaren Westbrook’u temsil etti, 2008 NBA Draftı’ndaki dördüncü genel seçimi, MVP ödüllü Thunder görev süresi ve Houston Rockets, Washington Wizards ve Lakers’a takas oldu. Bugüne kadar NBA maaşından 288 milyon dolar kazandı. Spotrac için.

Westbrook ve Future’ın bariz farklılıklarının bu sezon Westbrook için en iyisi olduğuna inanıyorlardı. ESPN’e yaptığı uzun bir açıklamada, başka bir takasın Westbrook’un değerine zarar vereceğini ve en iyi seçeneğinin Lakers’ta kalmak olduğunu söyleyerek Westbrook’un Los Angeles’tan ayrılmak istediğini belirtti.

Fucher durumu “uzlaşmaz farklılıklar” olarak nitelendirdi.

Yeni baş antrenör Darwin Hamm’a rağmen, Lakers Faucher ile aynı fikirde değildi Halk, oyun kurucuyu tamir edebileceği konusunda ısrar ediyor. takım var Son Westbrook-Kyrie Irving takası izledi, ancak takımlar tazminat konusunda anlaşamadığı için hamle suya düştü. Faucher, bu yaz Westbrook’un 47 milyon dolarlık kontratını üstlenecek bir takıma değer katma sorumluluğunun Lakers’ta olduğunu belirtiyor.

İşte ESPN üzerinden yapılan rapor.

Russell Westbrook’un eski menajerinden tam açıklama

“14 yıl boyunca Russell Westbrook’u temsil ettim ve son derece başarılı 2008 taslağını, süper max sözleşmesini ve tarihteki tek yeniden müzakere ve uzatma max sözleşmesini içeren ortaklığımızdan gurur duyuyorum. Moda endüstrisinin simgesi ve kısa süre önce Russell adına art arda üç işlem düzenledi. – memleketi Los Angeles Lakers’a takasla sonuçlandı.

“Her seferinde takımlar Russell’ı elde etmek için değerli oyunculardan ve varlıklardan vazgeçti – ve her seferinde yeni bir organizasyon gelişini kabul etti. Bunu zarafet ve sınıfla birlikte yaptık.

“Şimdi, dört yıl içinde dördüncü bir takas olasılığı ile birlikte, piyasa Lakers’a herhangi bir takas senaryosunda Russell ile daha fazla değer katmaları gerektiğini söylüyor. Öyle olsa bile, böyle bir takas Russell’ın yeni takımdan derhal ayrılmasını gerektirecek.” satın alma.

“Benim inancım, bu tür bir işlemin yalnızca Russell’ın değerini düşürmeye hizmet ettiği ve en iyi seçeneğinin Lakers’ta kalmak, Darwin Hamm’ın halka arz ettiği başlangıç ​​rolünü ve desteği benimsemek. Russell, ilk oylama yapan Naismith Basketball Hall of Fame oyuncusu. Kim emekli olmadan önce bunu tekrar kanıtlayacak.

“Ne yazık ki, ideal yolunda uzlaşmaz farklılıklar var ve artık birlikte çalışmayacağız. Russell ve ailesi için en iyisini diliyorum.”

Eski bir oyuncu hakkında böylesine açık sözlü bir yorum nadirdir ve Westbrook’un şu anda NBA’deki yerinin ne kadar zayıf olduğunu gösterir. LeBron, James’le birlikte oynarken istatistiklerinin neredeyse bozulduğunu gördü ve şu anki maaşıyla hiçbir takım onunla ilgilenmiyor.

Russell Westbrook’un tweet arayan ajanın Lakers raporu yanlış

Foucher’ın raporunun yayınlanmasından kısa bir süre sonra Westbrook, “Lakers’ın durumuyla kesinlikle ilgisi yok. İşte bu” yazan bir tweet’i beğendiği görüldü. [cap]”

Yani Westbrook, menajerinin boşanmayı nasıl ele aldığı konusunda bazı düşüncelere sahip olabilir.

Russell Westbrook’un Twitter hesabından bir ekran görüntüsü, “Lakers’ın durumuyla kesinlikle ilgisi yok. [cap]”(Twitter)

Los Angeles Times’tan Dan Voik, Westbrook’un Lakers’tan takas talep etmediğini de bildirdi.

Bu arada, Rich Paul, James ve Anthony Davis ve Westbrook’un geçen sezonun ortasında bir takas istediği bildirildiUzaktan birkaç düşünce, James’in hemfikir olduğu düşünceler.

Lakers haberlerinden gerçekten güvenli bir hafta yok.

Los Angeles, Kaliforniya - 03 Mart: Los Angeles Lakers'tan Russell Westbrook, 3 Mart 2022'de Los Angeles'ta Crypto.com Arena'da bir NBA basketbol maçının ilk yarısında LA Clippers'a karşı 0.  (Fotoğraf Keith Birmingham/MediaNews Group/Pasadena Star-News Getty Images aracılığıyla)

Russell Westbrook, yeni bir menajer ve yeni bir takım arıyor. (Fotoğraf: Keith Birmingham/MediaNews Group/Pasadena Star-News/Getty Images)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.