Ryan Tannehill’in büyük günü Titanları Packers’a karşı zafere taşıyor

Green Bay, Wis. — Tennessee Titans, Perşembe günü Green Bay Packers’a karşı Lembeau Field’da 27-17’lik bir galibiyetle işi halletti.

Ateşli bir çaylak geniş alıcı olmasına rağmen hıristiyan watson Oyun kurucudan iki gol atmak Harun RodgersTennessee, sıkı bir sona iki gol attı Austin Hopper.

Büyük bir oyun, Titans çaylak alıcısı için işleri ortadan kaldırdı Traylon Burks Titanların zamana diz çökmesine izin veren 51 yarda bir pas attı.


Tennessee Titanları

Titanlar (7-3), savaşı Packers’a getirdi. oyun kurucu Ryan Tannehill Hücumun dengelenmesine yardımcı olmak için sezonun en iyi 22’sini 333 yarda geçerek, iki gol atarak ve bir engelleme yaparak yönetti.

geri koşarım Derrick Henry 28 taşıma ve bir touchdown ile 87 yarda koştu. Şu anda sezonda 1.000’den fazla koşu yardasında. Henry iki yakalamada 45 yarda vardı ve 3 yardalık bir pas attı. Austin Hopper. Koşarak geri döndü ve San Francisco 49ers’a katıldı. Christian McCaffrey Bu sezon bir maçta pas ve hızlı gol atan oyun kurucu olmayan tek oyuncu.

Umut Veren Trend: Üst üste ikinci hafta, Titanların alıcıları mücadele etti. yeni gelen Traylon Burks Her şeye, açılış sürüşünde Tennessee’nin ilk golünü ayarlayan 43 yarda bir resepsiyonla başladı. Burks, her ikisi de kariyerinin zirvesi olan 111 yarda yedi resepsiyonla bitirdi. Robert Woods 69 yarda altı yakalaması vardı.

QB Dağılımı: Tanhill çok etkiliydi. Büyük oyunlarının çoğu, Packers’ın Henry’yi durdurmaya odaklandığı oyun aksiyonundan geldi. Büyük oyunda Burks’a mükemmel paslar verdi. Chigoziem Okonkwo Bir diğeri için, Hooper’a 16 yarda gol atmak için iki savunma oyuncusu arasından iğneyi geçti. Tannehill’in pasları alıcılarına çarptı ve onlara yakaladıktan sonra yarda kazanma şansı verdi. En az 250 pas yarda ve iki touchdown ile üst üste ikinci maçıydı.

Ana oyun: Packers, 39 yarda şut girişiminde farkı 14-9’a kapattı Mason Crosby. Tannehill, Okonkwo’nun vuruş dönüşünden sonra 31 yarda iki oyunu tamamladı. Packers savunmadan sonra yere düşerken Okonkwo, Danehill geçidini çekmeyi ve sınırda kalmayı başardı. darnell vahşi Onu tamamen açık bırakarak şeritte ısırmak. Tennessee 12 yarda çizgisine geri döndükten sonra oyun sahayı tersine çevirdi.

Radar istatistikleri altında: Henry, LaDainian Tomlinson’a katılarak NFL tarihinde üst üste beş sezonda 10 hızlı gol atan beşinci oyuncu oldu. Adrian PetersonShawn Alexander ve Michael Turner.

Sonraki oyun: Cincinnati Bengals’e karşı, 27 Kasım.


Yeşil Defne paketleyicileri

İyi geceler Green Bay. Encore olmayacak. Packers’ın etrafındaki iyi hisler, Pazar günü Dallas Cowboys’u yenip beş maçlık bir mağlubiyet serisine son vermelerinin ardından dört gün boyunca devam etti.

Sırada Philadelphia Eagles varken, bu başka bir mağlubiyete yol açabilir. 4-7’de, Packers’ın bu sezonu kayıp bir sezona çevirmesi için bir mağlubiyete daha ihtiyacı olacak. Bu oyundan çıkan birkaç iyi şeyden biri, yeni bir alıcının sürekli olarak ortaya çıkmasıydı. hıristiyan watson, iki touchdown yakalaması onu son iki maçta beşe yerleştirdi. Watson, dört yakalama ve iki sayı ile 48 yarda bitirdi.

Göz Kamaştırıcı NextGen İstatistikleri: Watson’ın 14 yarda golü yakalaması, dar bir pencere atışının tanımıydı. NFL NextGen İstatistiklerine göre Watson, Titans virajından 0,5 yarda uzaktaydı. Christian Fulton. Bu, Rodgers’ın son iki sezondaki 55 gol geçişinin en azıydı.

Oyunu iki kelimeyle tanımlayın: Savunma arızaları. Şık dar bir uca karşı kırık bir örtü, Okonkwo, Henry’ye 31 yarda 42 yarda ekran geçişinde müdahaleleri kaçırdı, ardından üçüncü çeyrekte Henry’den Hooper’a tek sürüşte bir atlama pasında tamamen başarısız oldu ve oyunu bozan bir touchdown’a yol açtı. Bazı yönlerden arızalar, sezonun büyük bölümünde savunma koordinatörü Joe Barry’nin biriminin hikayesi oldu.

Gümüş kaplama: dönüş Randall Cobb Bir fark yarattı — ve sadece bir alıcı olarak değil. Cobb, resepsiyonlarda (altı) ve yardalarda (73) takım rekorları kırdı ve ayrıca kumar oynadı. Harun Jones Packers’ın oyundaki ilk golüne yardım etti. Cobb, ayak bileği burkuyla yedekteyken son dört maçı kaçırdı. Maçtan saatler önce kadroya eklendi.

Radar istatistikleri altında: Perşembe, Packers için üst üste beşinci mağlubiyet oldu.

Sonraki oyun: Eagles’ta, 27 Kasım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.