Serena Williams’ın kızı Olympia, ABD Açık tenis turnuvasını kazandı.

Yorum

Serena Williams Pazartesi gecesi ABD Açık’a güç getirdi, ancak güzellik seviyesi başka biri tarafından yükseltildi.

Kızı Olympia Ohanian – bu Alexis Olympia Ohanian Jr. – Arthur Ashe Stadyumu’na adım attığı anda kendi eğlencesini sağladı ve boncuklu örgülerle ünlülerle dolu kalabalığı canlandırdı. 1999 yılında.

Williams, ilk turda Tanka Kovinj’i düz set galibiyetiyle halletmek için uğraşırken, annesi gibi ışıltılı bir elbise içinde babasıyla fotoğraf çektirdi ve sohbet etti.

Görünüm: Serena Williams, Cape’i devirdi, form buldu ve tekrar ABD Açık arenasının sahibi oldu

Williams daha sonra gazetecilere verdiği demeçte, “Ya taktığı boncuklardı ya da ben” dedi. “Yapmak istedim ama zamanım olmadı… Onlara sahip olması çok güzeldi. Onun için mükemmeldi.”

Perşembe günü 5 yaşına giren Olympia başlı başına bir mucize. Olympia’nın özgeçmişi, belirli bir sırayla listelenmedi kapsayacak Vogue’un Eylül sayısı (katlanmış; annem kapak muamelesi görüyor), 600.000’den fazla takipçisi olan bir Instagram hesabına ve onun maskaralıklarının sevimli fotoğraflarına sahip; Ve benzeri Küçük ortak sahibi 3 yaşında Los Angeles’ın Angel City futbol serisini satın alan takımın bir parçası olduğu zaman profesyonel sporlarda.

Olympia, annesinin fotoğraflarını çekerken, halası Isha Price’ın saçıyla oynadı ve aksiyona hayran kalarak babasının kucağına oturdu. Daha sonra oyuncu salonunda dondurma vardı.

İçinde Vogue röportajıWilliams, mahkemeden ticari girişimleri ve ailesini genişletmeyi içeren bir hayata geçmek için birkaç haftası olduğunu açıkladı.

Spor muhabiri Cindy Boren, 23 kez Grand Slam şampiyonu Serena Williams’ın neden tenis kariyerine devam etmeyi planladığını açıklıyor. (Video: Julie Yoon, Neeti Ubadye, Jackson Barton/The Washington Post)

“İnan bana, tenis ve aile arasında asla seçim yapmak istemem. Bunun adil olduğunu düşünmüyorum. Erkek olsaydım, bunu yazmazdım çünkü karım yaparken oynamayı ve kazanmayı tercih ederdim. Ailemizi genişletmek için fiziksel emek,” dedi Williams Rob Haskell’e. ” “Belki bu şansım olsaydı Tom Brady olurdum. Beni yanlış anlama: Kız olmayı seviyorum ve Olympia’ya hamile kalmanın her saniyesini sevdim.

Serena Williams, ABD Açık’ta zayıf bir ilk tur galibiyetinden sonra henüz bitmedi

“Hamile olmayı seven sinir bozucu kızlardan biriydim ve hastaneye gideceğim güne kadar çalışıyordum. işler çok karışık Diğer taraftan [when she nearly died]. Neredeyse imkansızı yaptım: 2017’de Avustralya Açık’ı kazandığımda birçok insan iki aylık hamile olduğumu fark etmedi. Ama bu ay 41 oldum [Sept. 26]Ve bir şey vermek zorunda.

Ama henüz değil. Çarşamba günü ikinci tohum Anett Kontaveit ile ikinci tur tekler maçı, kız kardeşi Venus ile iki katına çıkacağı gibi yoğunlaşacak.

Williams maç sonrası törende yaptığı açıklamada, “Kalabalık çılgındı,” dedi, kocası ve kızı yakınlarda duruyorlardı. “Beni içeri çekmeye gerçekten yardımcı oldular. Çok heyecanlandım, ‘Evet, bunu aldım’ gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.