Sezon öncesi ilk çıkışının ardından Deshaun Watson, özrü konusunda ağzı sıkıydı.İyi resimler

Browns oyun kurucu Deshaun WatsonAylardır yanlış bir şey yapmadığını söyleyerek kadınlardan özür diledi.bir etkisi oldu“Cuma gecesi sezonunun başlangıcından önce televizyonda yayınlanan bir röportajdaki tavrına göre. Maçtan sonra Watson’ın ekleyecek bir şeyi yoktu.

Watson, ESPN.com’dan Jake Trotter aracılığıyla Özrü hakkında yorum yapmaktan kaçındıveya durumu daha fazla ele almak için.

Watson’ın ani değişikliği, NFL ile olası bir anlaşmaya dair söylentilerin döndüğü bir zamanda geliyor. Temyiz Memuru Peter Harvey, Yargıç Sue L. Lig, Toplu İş Sözleşmesi ve Kişisel Davranış Politikası kapsamında Robinson’a uygulanan altı maçlık uzaklaştırma süresinden daha uzun bir uzaklaştırma talep etme hakkını kullandıktan dokuz gün sonra, henüz bir karar yayınlamadı. Politikanın temyiz sürecini hızlandırması gerekiyor, ancak bir karar için zaman çerçevesi yok.

Bir kaynağın Cuma günü açıkladığı gibi, Harvey, NFL ve NFL Oyuncuları Birliği’ne bir anlaşmaya varma şansı verme kararını erteliyor.

Lig şu anda tüm kartları elinde tutuyor. Bununla birlikte, bir çözüm, federal mahkemede askıya almayla ilgili olası bir itirazı önleyecektir. NFL, Watson’ın cezasını, sahiplerin fiili veya olası ihlaller için yaşadığı disiplin (veya disiplin eksikliği) ile karşılaştıran argümanlardan kaçınmayı umuyor. Kişisel Davranış Politikası uyarınca, franchise sahipleri yüksek bir standartta tutulmalıdır.

Yargıç Robinson, Watson’ı dört ayrı şiddet içermeyen cinsel saldırıdan suçlu buldu. Bu bulgular temyiz sürecine tabidir. Ayrıca, müfettişlere karşı dürüst olmadığını tespit etti ve davranışını “son derece kötü” ve “yırtıcı” olarak nitelendirdi.

Watson’ın sekiz maçlık uzaklaştırma ve 5 milyon dolarlık cezayı kabul etmeye istekli olduğu bildiriliyor. Soru, durumu çözmek için herhangi bir şekilde adım atıp atmayacağı ve ligin olası 12 maçlık bir tabana inip inemeyeceği.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.