Steelers Vs. Browns oyun hattı, oranlar: NFL uzmanı Perşembe Gecesi Futbolu için seçimleri yayınladı

Pazar günkü şok edici kayıplardan geri dönmek isteyen takımlar, Pittsburgh Steelers’ın Cleveland Browns ile karşılaştığı Perşembe Gecesi Futbolu’nda buluşuyor. Steelers evinde New England Patriots’a 17-14’lük bir galibiyet alırken, Browns son iki dakikada 13 sayılık bir farkla New York Jets’e 31-30 mağlup oldu. Başlangıç, Cleveland’daki FirstEnergy Stadyumu’ndan 20:15 ET’ye ayarlandı. Caesars Sportsbook’un en son Steelers vs. Browns oranlarına göre Browns 4,5 puan, üst/alt ise 38.

Steelers vs. Browns tahminleri veya başka herhangi bir NFL tahmininde bulunmadan önce SportsLine uzmanı Emory Hunt’ın hangi tarafta olduğunu kontrol etmelisiniz.

Hunt, 2007’den beri futbolun tüm seviyelerini analiz eden Football GamePlan’ın kurucusu ve CEO’sudur. Louisiana-Lafayette’te eski bir koşucu ve oyunu bir oyuncunun bakış açısından biliyor. Hunt’ın kolej ve profesyonel futbolun tüm seviyelerini analiz etmeye olan bağlılığı, son beş haftadaki 12-6’lık bir rekor da dahil olmak üzere USFL 24-18 sezonuna başlamasına yardımcı oldu.

Bunlara ek olarak, Hunt, Browns’ı içeren son 14 seçiminde 11-3 gitti ve 780 dolar geri döndü.. Onu takip eden herkes YUKARIDA!

Cleveland geri koşan Nick Chubb, 87’si acele olmak üzere 113 yard ile takımı yönetti ve geçen hafta üç acele touchdown yaptı ve iki veya daha fazla acele TD’si ile dokuzuncu kariyerine damgasını vurdu. Chubb, 100’den fazla hücum sahasıyla üst üste üçüncü maçını arıyor.

Uzman ayrıca Pittsburgh oyun kurucu Mitchell Trubisky’nin Steelers’ın oyun kurucu olarak yerini sağlamlaştırmak istediğini de biliyor. Trubisky, geçen hafta 168 yard, bir gol ve bir müdahale için 33 pasın 21’ini (yüzde 63,6) tamamladı. Chicago Bears’ın bir üyesi olarak, Aralık. 24 Ekim 2017’de Cleveland’a karşı oynadı ve kariyerinin ilk başlangıcında bir gol için koştu. Trubisky, Perşembe Gecesi Futbolu’nda Dallas’a karşı Bears’ın bir üyesi olarak son başlangıcında dört gol attı, Aralık. 5, 2019.

Şimdi, Hunt, Steelers vs. Browns için yayılan seçime karşı başka bir umutluyu kilitledi. Size brütün altına eğildiğini söyleyebiliriz, ama Önemli bir X faktörünün dağılımın bir tarafını geri zorladığını biliyor.! Kendi seçimlerinizi kilitlemeden önce ne olduğunu görmelisiniz.

Perşembe Gecesi Futbolunda Steelers vs Browns’ı Kim Kazanacak? Ve hangi önemli X faktörü dağılımın bir tarafını geri zorlar?? … Steelers vs. Browns ile ilgili tahminlerde 11-3 uzmanından Browns’ın hangi tarafa atlayacağını görmek için şimdi SportsLine’a katılın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.