Steelers vs Buccaneers Skoru: Canlı Güncellemeler, İstatistikler, Öne Çıkanlar, Analiz; Kenny Pickett beyin sarsıntısı geçirdi

PITTSBURGH — Kenny Pickett’ın evindeki ilk başlangıcı, kendisi ve Buccaneers’ı devre arasında 10-9 önde götüren mazlum Steelers için şaşırtıcı derecede iyi bir başlangıçtı. Ancak, Pickett üçüncü çeyrekte Buccaneers linebacker Devin White tarafından vurulduğunda oyundan ayrıldı. Pickett bir sarsıntı ile oyunun geri kalanı için ekarte edildi.

Steelers’ın ilk sürüşünde Pickett, Najee Harris’e altı yardlık bir tamamlama olan ilk kariyer golünü attı. Skor, Steelers’ın ilk çeyrek golü olmadan 14 maçlık galibiyet serisini sonlandırdı. Pittsburgh, ikinci çeyreğin sonlarında Chris Boswell’in 55 metreden şut girişimi alt üst direğe çarptığında liderliğini sürdürdü.

Pittsburgh’un TJ Watt ve Minkah Fitzpatrick de dahil olmak üzere çok sayıda başlangıç ​​oyuncusu olmayan savunması, Tampa Bay’i kırmızı bölgede boğulduktan sonra ilk yarıda saha gollerine razı olmaya zorladı. Steelers’ın savunması, ilk yarıda 21 denemesinin yarısından azını tamamlayan Tom Brady’ye baskı yapmaya devam edebildi.

Güncellemeler, önemli noktalar ve Pittsburgh’dan en son analizler için aşağıdaki canlı blogumuza göz atarak Pazar günkü maçı izlemeye devam edin.

nasıl görülür

Ne zaman: 16 Ekim Pazar | Zaman: 13:00
Neresi: Saldırgan Stadı (Pittsburgh)
TELEVİZYON: Tilki | Canlı yayın: fuboTV (Bedavaya deneyin)
Takip et: CBS Spor Uygulaması
çelişkiler: Buccaneers -9.5, O/U 46 (Caesars Sportsbook aracılığıyla)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.