Tamar Hamlin güncellemesi: Buffalo Bills yıldızı ‘uyandı’, ‘önemli gelişme’ sonrasında Bills-Bengals oyununu ‘kim kazandı’ diye sordu

Fatura güvenliği Tamar Hamlin korkunç bir darbenin ardından sahadaydı.

NFL oyuncusu Damar Hamlin, son 24 saat içinde “önemli bir gelişme gösterdi” ve Buffalo Bills yıldızı, sahada geçirdiği kalp krizinden iyileşirken “nörolojik olarak sağlam” görünüyor.

Cincinnati Üniversitesi Tıp Merkezi’ndeki doktorlar, 24 yaşındaki çocuğun hastanede “kritik durumda” kaldığını, ancak Çarşamba akşamı uyandığını ve Bills’in Cincinnati Bengals’e karşı oynadığı maçı kimin kazandığını sormak için mesaj atabildiğini söyledi.

Perşembe günü düzenlediği basın toplantısında Dr. Tim Britts şunları söyledi: “Dün gece dışarı çıkıp emirleri yerine getirip maçı kimin kazandığını sorabildi. Tamar’a maçı kimin kazandığını sorduğumuzda, ‘Evet, sen kazandın. hayat oyununu kazandı.”

Daha önce Hamlin’in temsilcisi Ronald Butler, Associated Press’e Hamlin’in uyanık olduğunu ve hastane yatağında aile üyelerinin ellerini tutabildiğini söyledi.

Bir Buffalo Bills bildirisi şunları söyledi: “Cincinnati Üniversitesi Tıp Merkezi’nde Tamar Hamlin’e bakan doktorlara göre, Tamar son 24 saat içinde önemli bir gelişme gösterdi. Hâlâ kritik derecede hasta olmasına rağmen, nörolojik olarak sağlam görünüyor. Ciğerleri iyileşmeye devam ediyor ve istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Gördüğümüz sevgi ve destek için minnettarız.

1673001806

Tom Brady, Robert Kraft ve Jim Irsay, Tamar Hamlin’in Bağış Toplama Etkinliği 7 Milyon Doları Geçerken Büyük Bağışlar Yapıyor

Tampa Bay Buccaneers oyun kurucusu toplamda 10.000 $ katkıda bulundu, bu şu anda 7 milyon $’ı aşıyor ve Hamlin topluluğu için bir oyuncak sürüşünü desteklemeyi amaçlıyor.

Brady’ye ayrıca birkaç NFL franchise’ı da katıldı ve Jim Irsay ve Indianapolis Colts 25.003 $’lık en büyük bağışı yaptı.

Birçoğu, Hamlin’in forma numarasını tanımak için toplamına 3 dolar ekledi. Bufalo Faturaları.

Lawrence Astler6 Ocak 2023 10:43

1672997280

ICYMI: ‘Hayat oyununu kazandınız’: Tomar Hamlin doktorlara kalp durmasının ardından Bills oyununun sonucunu soruyor

Doktorlar, Pazartesi gecesi oynanan maçta kalp krizi geçirdikten sonra Bay Hamlin’in nörolojik işlevinin sağlam olduğunu söylediler.

Graeme Massey6 Ocak 2023 09:28

1672996519

NFL, Buffalo Bills ve Cincinnati Bengals maçını yeniden başlatmayacak

Bills-Bengals maçının AFC için büyük playoff sonuçları oldu. Buffalo (12-3), Pazartesi gecesine AFC’nin 1 numaralı sırasını korumak için bir galibiyete ihtiyaç duyarak girdi.

Kansas City Chiefs (13-3) şimdi o noktayı elinde tutuyor. Bengals (11-4), Chiefs tarafından iki galibiyet ve bir mağlubiyetle en üst sırayı perçinleme şansı buldu.

Yarışma komitesi tarafından onaylanan senaryolar, AFC Şampiyonası Oyunu için potansiyel bir tarafsız alanı içerir. Lig, iç ve dış sahalar dahil olmak üzere birden fazla saha düşünüyor.

Kulüplerin cuma günü oylamaya sunduğu karar şöyle:

AFC Şampiyonluk Maçı tarafsız bir sahada oynanacak, eğer katılan takımlar eşit olmayan sayıda maç oynasaydı, her ikisi de 1. sırada yer alabilirdi ve tüm AFC kulüpleri 17 maçlık bir normal sezon oynamış olabilirdi.

Bu senaryolar, Buffalo veya Cincinnati’nin bir yol takımı olarak oyuna katılmasını içerir. Buffalo ve Kansas City bu hafta sonu kazanır veya berabere kalırsa, Bills-Chiefs AFC şampiyonluk maçı tarafsız sahada olacak.

Buffalo ve Kansas City kaybeder ve Baltimore kazanır ya da berabere kalırsa, Bills-Chiefs AFC şampiyonluk maçı tarafsız sahada olacak.

Hem Buffalo hem de Kansas City kaybeder ve Cincinnati kazanırsa, Bills veya Bengals, AFC şampiyonluk maçında Kansas City’ye karşı tarafsız bir sahada olacak.

Ayrıca, Baltimore 18. Haftada Cincinnati’yi yenerse, Kuzgunlar tümendeki bir düşman olan Bengals’e karşı iki galibiyet elde edecek, ancak Cincinnati’nin 16 maçlık programda Baltimore’dan daha yüksek bir galibiyet yüzdesine sahip olduğu için playoff rıhtımı olmayacak. 17 maçlık program için.

Yani Baltimore, Cincinnati’yi yenerse ve bu iki kulüp birbirlerine karşı bir joker kart oyunu oynayacaksa, o maçın oynanacağı yer yazı-tura ile belirlenecek.

Ancak, Bengals bu hafta sonu kazanırsa veya Baltimore ve Cincinnati joker turda birbirleriyle oynamayacaksa, oyun yerleri normal program prosedürlerine göre belirlenecek.

Ben Burroughs6 Ocak 2023 09:15

1672995110

NFL, Buffalo Bills ve Cincinnati Bengals maçını yeniden başlatmayacak

NFL, Damar Hamlin’in kalp krizi geçirip sahada yere yığılmasının ardından Pazartesi gecesi ara verilen Buffalo Bills-Cincinnati Bengals maçına devam etmeyecek.

24 yaşındaki Bills oyuncusu ağır yaralanınca oyun durduruldu ve tedavi gördüğü hastaneye kaldırılmadan önce hayata döndürülmesi gerekti.

Komiser Roger Goodell, Hamlin’in doktorlarının Hamlin’in uyanık olduğunu ve kendileriyle iletişim kurduğunu söylediği gün gelen iptali açıklayan bir açıklamada, “Bu çok zor bir hafta oldu,” dedi.

“Damar Hamlin’in iyileşmesine odaklanmaya devam ediyoruz ve ilerlemesinden ve ülkenin dört bir yanından Damar ve ailesine yönelik ezici destek ve ilgiden cesaret alıyoruz.

“Tıbbi personelin harika çalışmaları için inanılmaz derecede minnettarız ve her birini ayrı ayrı takdir ediyoruz.”

Ben Burroughs6 Ocak 2023 08:51

1672991676

ICYMI: Hamlin ailesi, NFL yıldızının ‘nörolojik olarak sağlam’ kalmasına odaklandı

NFL Network muhabiri Cameron Wolff, Hamlin’in ailesinin bir sözcüsüne ulaştı ve doktorların NFL yıldızının “nörolojik olarak sağlam” olduğu haberinden memnun olduklarını bildirdi.

Bir Wolff aile sözcüsü, “‘Nörolojik olarak sağlam’a odaklanmak istiyorum” dedi. “Herkes çok mutlu ve bu sabah doktorlardan onun nörolojik olarak sağlam olduğu haberini aldılar.”

Wolf’un açıklamasının tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Graeme Massey6 Ocak 2023 07:54

1672988594

ICYMI: Tamar Hamlin’in çöküşünden sonra NFL’nin acil eylem planı ‘tamamen uygulandı’

Damar Hamlin’in çöküşü, NFL çevrelerinde, NFL içerden Ian Rapoport’un “duygusal” olarak tanımladığı bir konferans görüşmesine yol açtı.

Çağrının doğası, her takımın Hamlin’inki gibi durumlar için “acil durum eylem planı” da dahil olmak üzere “hazırlığını” içeriyordu; bu, halka açık olmayan veya Bills ile Bengals arasındaki maça kadar görülmeyen bir şeydi.

Eski NFL korner oyuncusu ve şu anki NFL futbol operasyonlarından sorumlu başkan yardımcısı Troy Vincent, şu çağrıdan oldukça etkilenmişti: “Acil eylem planı mükemmel bir şekilde uygulandı ve kardeşimiz Tamar bir gün daha yaşadı.”

Graeme Massey6 Ocak 2023 07:03

1672984934

ICYMI: Buffalo Bills, Tamar Hamlin’in olağanüstü kalp durması iyileşmesinden sonra ‘uyanık’ ve ‘nörolojik olarak sağlam’ olduğunu açıkladı

Tamar Hamlin Son 24 saat içinde “önemli bir gelişme gösterdi” ve “nörolojik olarak sağlam” görünüyor. Bufalo Faturaları ilgilenen doktorlardan alıntı yapmak NFL Cincinnati Üniversitesi Tıp Merkezi’nde yıldız.

Hamlin’in takım arkadaşı Khair Elam’dan bir başka güncelleme, 24 yaşındaki savunmacının hastanede “uyanık” olduğunu söyledi.

Elam Twitter’da “Oğlumuz harika, uyanık ve gelişme belirtileri gösteriyor” dedi. “Tanrıya şükürler olsun. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Sevgiler 3!”

Pazartesi gecesi Cincinnati Bengals karşısında alınan galibiyetin ardından kalp krizi geçiren Hamlin’in durumu kritik ve sahada suni teneffüs yapılması gerekiyor.

Açıklamada, “Ciğerleri iyileşmeye devam ediyor ve istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Gördüğümüz sevgi ve destek için minnettarız.

Graeme Massey6 Ocak 2023 06:02

1672981454

Anlatıcı: Sahada yere yığılan NFL oyuncusu Tamar Hamlin’e ne oldu?

Tamar Hamlin’in haberlerinden herhangi birini kaçırdıysanız, işte size yardımcı olacak açıklayıcımız.

Graeme Massey6 Ocak 2023 05:04

1672977974

Andy Corral: Tamar Hamlin olayı hepimiz için iç karartıcı bir hatırlatma

Cincinnati’deki Pacor Stadyumu’nun üzerindeki rüzgar ürkütücüydü. Her iki tarafın oyuncuları, taraftarları ve koçları az önce tanık oldukları şey karşısında tamamen ve tamamen şaşkına dönmüştü. Yine de bir şekilde, NFL’nin ilgili taraflara oyunun beş dakika içinde devam edeceğini bildirdiği söylendi.

Kısa bir süre sonra oyun, bir sonraki duyuruya kadar “geçici olarak askıya alındı” olarak açıklandı. Bu arada, çevrimiçi olarak Hamlin’in hayatta olduğu ancak nefes almadığına dair bir güncelleme yayıldı.

Karışıklık, yıkım, panik – bu duygular Oyuncular ve antrenörler görüldü, tarlada bir ileri bir geri yürüyor, sohbet ediyor ve gördüklerine karşılık dua ediyorlardı. Resmi yayınlarda sakatlıkla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Toplum olarak, 24 yaşındaki bir adamın oldukça spontane bir şekilde hastalanmasının şokuyla boğuşurken, sohbet internette dönüp durdu. Şüphe uyandırmaktan aşıyla ilgili koşulları hatırlamaya kadar Geçmiş yıllarda profesyonel sporlarda benzer kalp durması olaylarıPazartesi gecesi yaşanan olayda neredeyse tüm izleyiciler bir konuda hemfikirdi – dizi devam etmemeli.

Andy Corral, Pazartesi gecesi yaşanan olayın bize nasıl hissettirdiğini anlatıyor:

Graeme Massey6 Ocak 2023 04:06

1672974434

Andrew Buncombe: Hepimiz bu acımasız – ama heyecan verici – oyunu izliyoruz, Tamar Hamlin’in başına gelenler bunlar.

Buffalo Bills’den Tamar Hamlin, 24 Hype ile başa çıkıyor, yakında ayaklarını bulur. İyi görünüyor. Ancak iki adım sonra yere yığıldı ve hareket edemeden sahaya düştü.

Hem Bills hem de Cincinnati Bengals oyuncuları otururken veya dua ederken, sahaya koşan sağlık personelinin, ambulansla götürülüp hastaneye götürülmeden önce oyuncunun kalbini yeniden çalıştırmak zorunda kaldığını biliyoruz.

Gencin sakinleştirildiği ve “ileri test ve tedavi” gördüğü Cincinnati Üniversitesi Tıp Merkezi’nde kritik durumda olduğu söylendi.

Bengals oyun kurucusu Dee Higgins, Hamlin’e hızlı bir iyileşme dileyen hayranlardan ve oyunculardan bir dizi duygusal destek mesajı aldı. “Abi, çekmen için dua ediyorum. Aşk, ”diye yazdı Twitter’da.

Ama öyle mi? Hepsi bu kadar mı olacak? Bu maçtan sonra yapılacak tek ruh araştırmasının, ancak kazadan sonra, iki antrenörün müdahalesinden sonra durdurulduğu bildirildi.

Andrew Buncombe, Tamar Hamlin olayını ele alıyor:

Graeme Massey6 Ocak 2023 03:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.