Temmuz 2022 Koç Burcu

Koç için Temmuz burcunuz

Temmuz ayına girdiğiniz zaman, önümüzdeki haftalarda sizi etkileyecek olan 28 Haziran’da 7 derece Yengeç burcundaki güzel, destekleyici Yeni Ay’ı tam olarak görmüş olacaksınız. Taşınmanız gerektiğini biliyorsanız veya yedeklemek için bir tarih belirlemeden rastgele taşınmayı düşünüyorsanız, şimdi web sitelerine göz atmaya başlayın veya mülkleri incelemek için bir emlak komisyoncusuna kaydolun. Yeni ay her zaman çok güçlüdür ve burcun farklı evlerinin her birinde, hayattaki hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek yılda yalnızca bir yeni ay vardır. Bu yeni ay ev ve aile ile ilgili – bu yıl türünün tek yeni ayı. Etkileri ortaya çıktıktan sonra birkaç hafta sürer.

Harekete geçmek için bekler ve acele etmezseniz, 6 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay yaşayacaksınız. İster kiralıyor ister satın alıyor olun, Ocak ayının başında sizin için mükemmel yeri bulun. Ancak o sırada Mars geri harekette olacak, bu nedenle 12 Ocak’tan sonra yapabilirseniz, bir evin kesin olarak kapanmasını geciktirin.

Kiradaysanız ve birkaç aydan fazla kalmayı düşünmüyorsanız, Mars geri giderken imzalamanız sorun değil. Bazen bir arkadaşımın bana dediği gibi, “Kalacağımı hiç düşünmemiştim, ama işte burada, üç yıl sonra ve taşınmadım.” Pandemi geldi ve yüksek enfeksiyon oranlarının şiddetli olduğu bir zamanda hareket etmeyi hayal bile edemiyordu. Hayat devam ediyor, bu yüzden hareket etmediğinizi düşünebilirsiniz, ancak beklenmedik şeyler ortaya çıkabilir. Hemen imzalamazsanız daireyi kaybedeceğinizi düşünüyorsanız, imzalayın.

Bu ayın yeni ayı (teknik olarak 28 Haziran, ancak bu ay ve sonrasında sizi etkiler) taşınacak bir yer, tadilat yapacak bir müteahhit, gerekli onarımları yapacak profesyonel, bilgili bir ekip ve yenilemenin yollarını bulmanıza yardımcı olacaktır. ve evinizi bir oda için bile yeniden dekore edin.İster boyayın, ister yeni mobilya seçin, yılın bu zamanı satış getirebilir. Banliyöde veya taşrada yaşıyorsanız, bahçenizi tasarlaması için bir peyzaj mimarı kiralayabilir veya mülkünüzün tüm mevsim boyunca güzel görünmesini sağlamak için uzun ömürlü bitkiler veya başka çiçekler ve çalılar dikebilirsiniz.

Başka bir burcun aylık burç yorumunu kontrol edin:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.