The Goldbergs: Aktörün görevi kötüye kullanma iddialarının ardından Jeff Carlin’in karakterini öldürmek için yeni sezon

ABC durum komedisinin ortak showrunner’ları Goldberg’ler Jeff Carlin’in karakterinin kaderi önümüzdeki sezonda ele alındı.

Ailenin babası Murray Goldberg’i oynayan Carlin, 2021’de diziden ayrıldı 60 yaşındaki aktörün fiziksel ve sözlü davranışlarıyla ilgili iddialarla ilgili bir iç soruşturmanın ardından, meslektaşlarını utandırdı.

konuşuyor Haftalık eğlence Yeni bir röportajda Alex Barno, dizinin 10. Sezonu için geri döndüğünde Carl’ın karakterinin çoktan ölmüş olacağını açıkladı.

“Babalarının gitmiş olduğu gerçeğini kabul etmeyen bir aile olacak, ama bir şekilde devam edecek ve çok daha fazlasıyla uğraşacak” dedi.

“Bu yüzden bir bebek sahibi olma ve geleceğe bakma umuduyla başlıyoruz. Bu, insanların nasıl davrandığına dair bu ilginç duygusal temel için bir fırsat.

Yardımcı şovmen Chris Bishop şunları ekledi: “Dürüst olmak gerekirse, bizim için büyük bir yeniden başlatma gibi geliyor. Dolayısıyla bu yeni sezonda tonlarca ivme var.

2021 haberlerinden sonra Carlin, şovdaki son üç yılında insan kaynaklarından yıllık soruşturmalarla karşılaştığını ve “kaçırdığı” şakalara bıraktığını kabul ederek kovulduğu iddialarını reddetti.

(Getty Resimleri)

Barno, “Jeff ile görüştüm ve kendisinin değiştirilmediğini biliyor” dedi. “Gerçek şu ki, kaderinin ne olduğunu bilip bilmediğini bilmiyorum ama bildiğini varsayıyorum.”

Bu arada Carlin, HBO’dan Larry David tarafından yönetilecek olan 12. sezonda rolüne devam edecek. Heyecanınızı kontrol edin.

10. Sezon Goldberg’ler ABD prömiyeri 21 Eylül’de ABC’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.