‘The Way of Water’ Küresel Gişede 1 Milyar Dolar Hasılat Yaptı – Son Tarih

Çarşamba Güncellemesi:En son güncelle… James Camerons avatarı: su yolu Resmi olarak 1 milyar dolarlık küresel işareti aştı. Dün yazdığımız gibi (aşağıya bakınız), 20. Yüzyıl Stüdyoları/disney Devam oyunu, Salı günkü koleksiyonla dönüm noktasına ulaştı. Bu kıyaslama, dünya çapında piyasaya sürüldükten 14 gün sonra elde edildi.

suyolu Şu andan beri 1 milyar dolara en hızlı ulaşan olma ayrıcalığına sahip. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok 2022’de ise hedefe çok hızlı ulaşıldı. sadece 6inci Film, vizyona girdiği ilk iki haftada 1 milyar doları geçti ve 4inci Bunu yapmak için Disney’i serbest bırakın.

Salı, Na’vi’ye denizaşırı pazarlardan 50.8 milyon dolar ve yurt içinde 23.8 milyon dolar verdi.

Daha öte…

Önceki, Salı: James Cameron’ın avatar: su yolu 1 milyar dolarlık küresel gişe rekoruna yakın olan film, ikinci Pazartesi günü itibariyle dünya çapında 900 milyon doları aştı. Merakla beklenen devam oyunundaki en son kriter ve küresel lansmanından sadece 13 gün sonra geliyor. ile birlikte 955 dolar.1 milyon pazartesiye kadar, suyolu 2022’nin en çok hasılat yapan 3. filmi ve Pandemi döneminin en büyük 4. filmi oldu. Dahası, bugünkü ankete göre dünya çapında 1 milyar dolarlık dönüm noktasına ulaşması bekleniyor.

Pazartesiye kadar ayrılık var 293,2 milyon dolar Yerli ve 661,9 milyon dolar de Uluslararası gişe. uluslararası, suyolu Şimdi 2022 hayır. Yayın olarak 2 ve pandemi döneminin sayısı. 3 aynı zamanda bir stüdyo başlığıdır.

hafta ortası Geçen hafta çok güçlüydü ve bilimkurgu destanı, tüm hızıyla devam eden tatiller ve arkadan görünümde pek çok tatil dikkat dağıtıcı şeyle bu hafta da bu trendi sürdürüyor. Örneğin Fransa ve İtalya, filmin başlamasından bu yana bu hafta en iyi Pazartesi günlerini oynadılar.

Pazartesi günkü toplam denizaşırı 52.2 milyon dolar, yurtiçi 31.5 milyon dolardı.

Pazartesi gününden itibaren ilk 5 denizaşırı pazar Çin (104,5 Milyon Dolar), Fransa (60,5 Milyon Dolar), Kore (55,4 Milyon Dolar), Almanya (41,5 Milyon Dolar) ve Hindistan (39,2 Milyon Dolar) oldu.

Salı günü, yukarıdaki toplama dahil değil, 20th Century Studios/Disney bilimkurgu destanı yerel tahminlere göre Çin’de 108,7 milyon dolara yükseldi. Bilet servisi Maoyan, şimdi 170 milyon dolarlık bir bitiş görerek tahminlerini yeniden artırdı. Kore’de, yerel tahminler Salı gününden itibaren 58.2 milyon $’a ulaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.