Trevor Noah The Daily Show’dan ayrılıyor ve stand-up yapmak istediğini söylüyor | Trevor Nuh

Yedi yıl The Daily Show’a ev sahipliği yaptıktan sonra Trevor Noah, stand-up komediye daha fazla zaman ayırmak istediğini belirtti.

2011 yılında ABD’ye taşınan ve Güney Afrika’nın Johannesburg kentinde doğan 38 yaşındaki komedyen, uzun süredir ev sahibi Jon Stewart’ın devrilmesinden sonra 2015’te devraldığında doldurması gereken büyük ayakkabılar vardı.

Çevrimiçi etkinin kablolu televizyondaki içeriğe ağır bastığı bir çağa uygun olan kendi markasını hızla kurdu.

The Daily Show’daki saltanatı Komedi Central, Kovid-19 salgını, Kara Hayat Önemlidir hareketi ve ABD Capitol’e 2021 saldırıları gibi Amerikan tarihinin en önemli anlarından bazılarını titizlikle ele almasını istedi.

“Dairemde iki yıl geçirdim [during Covid], yolda değil, ”dedi Noah Perşembe günü geç saatlerde stüdyo izleyicisine. Stand-up sona erdi ve geri döndüğümde, hayatımın keşfetmek istediğim başka bir parçası olduğunu fark ettim.”

The Daily Show, Noah’ın yorumlarından bir kesit sosyal medyada yayınladı.

“Birlikte güldük ve birlikte ağladık. Ama yedi yıl sonra zamanın geldiğini hissediyorum” dedi.

Noah, stüdyo izleyicileri ayağa kalkıp alkışlarken sözlerini dinleyicilerine teşekkür ederek bitirdi.

Nisan ayında Beyaz Saray Muhabirleri Derneği yemeğinde ABD’li politikacıları ve medyayı kızdıran Noah, Perşembe günkü yorumlarında kesin bir çıkış tarihi belirtmedi. Ondan sonra kimin geleceğini bilmiyorum.

Noah, 2016’daki bir röportajda, hatalarından ders çıkardığını da sözlerine ekledi.

Ünlü selefinin yerine geçmekle ilgili şunları söyledi: “Hiç hazır olabileceğimi sanmıyorum, ama bunu yapmak zorundasın – asla hazır değilsin.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.