Trevor Noah ‘The Daily Show’dan AyrılıyorCNN

“The Daily Show” sunucusu Trevor Noah, spiker masasından emekli olduğunu duyurdu.

Perşembe günü Twitter’da paylaşılan bir video bildirisinde Noah, Comedy Central hiciv haber şovunun ev sahibi olarak yedi yıl sonra “zamanının dolduğunu” söyledi.

Noah, gösteriye ev sahipliği yapma deneyimi hakkında “Kesinlikle harikaydı. Beklemediğim bir şeydi. Yaşadığımız her şeyi düşündüm. Bir Trump başkanlığı, bir pandemi, sadece seyahat, daha fazla pandemi ve yedi yıldan sonra, zamanımın dolduğunu anlıyorum.

Güney Afrika’dan bir stand-up komedyeni olan Noah, Jon Stewart’ın imza atmasından sonra 2015’te “The Daily Show” un sunucusu seçildiğinde Amerikalı izleyiciler için nispeten yeniydi.

‘The Daily Show with Trevor Noah’ın ilk bölümünden öne çıkanları izleyin

Noah, “Bunu gördüğün için sana teşekkür etmek istiyorum,” dedi. “Burada olacağımı hiç hayal etmemiştim. Kendimi ‘Charlie ve Çikolata Fabrikası’ gibi hissediyorum. Biliyorsunuz buraya bir önceki gösterinin turu için gelmiştim ve sonra anahtarlar bana teslim edildi.

Noah, şovdan ayrılma kararının daha fazla stand-up çalışmasına geri dönme arzusundan kaynaklandığını belirtti.

“Yolda değil, dairemde iki yıl geçirdim ve tekrar dışarı çıktığımda, hayatımın keşfetmeye devam etmek istediğim başka bir bölümü olduğunu fark ettim. Diğer dilleri öğrenmeyi özledim. Başka dillere gitmeyi özledim. ülkeler ve performans sergiliyor” dedi Noah.

Seyircilerine, “The Daily Show” ekibine ve “Dünyanın bu tarafında kimsenin tanımadığı bu rastgele komedyene inandıkları için Comedy Central”a şükranlarını dile getirdi.

Noah, “Bu gösteriye ev sahipliği yapmayı çok sevdim, en büyük zorluklarımdan ve en büyük sevinçlerimden biriydi” dedi. “Hikayeler özellikle berbat olsa da, kötü günlerde bile insanları güldürmenin bir yolunu bulmaya çalışmayı sevdim. Birlikte güldük ve birlikte ağladık.

Son gösterisinin ne zaman olacağını paylaşmadı, ancak bir süre buralarda olacağını söyledi.

Noah, “Merak etme, gitmedim,” dedi. “Eğer sana borçluysam, daha fazlasını ödeyeceğim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.