Warriors vs. Celtics Skoru: Stephen Curry & Co., 6. Oyunda Unvanını Kilitlemek İstiyor, Canlı NBA Finalleri Güncellemeleri

Golden State Warriors, yedinci NBA Şampiyonası’ndan bir galibiyet uzakta. 6. Oyunda TD Garden’da deplasmanda Boston Celtics maçını bitirmek için Perşembe gecesi Finaller 5-2’de 5-2 öne geçmek için ev sahibi işlere baktılar. Çok fazla basketbol oynamak zorunda kalan Warriors, Golden State karşısında 30-8’lik galibiyet sayesinde devreyi 54-39 önde tamamladı. -2 Oyunu başlatın.

Stephen Curry, 3 sayılık mesafeden 0’a 9’luk bir atış yaptığı zorlu bir şut gecesinden geliyor. Curry, 132 playoff maçından en az birini 3’te bitirmesine rağmen, takımı galibiyet yolunda büyük adımlar attı, 104-94. Andrew Wiggins (26 sayı), Clay Thompson (21 sayı), Gary Baton II (15 sayı) ve Jordan Poole (14 sayı) Curry’nin (16 sayı) mücadelelerine karşılık çift hanelere ulaştı.

Celtics, topu 16 kez çevirdiğinde 1-7 gerideydi; Bu sayının altında olduklarında 13-2 oluyorlar. Boston, 7. maçı galibiyete zorlayabilir veya etkileyici sezonunun sonuna gelebilir ve Golden State’i en son tacına taşıyabilir. Game6’yı nasıl görüntüleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Sizi Warriors ve Celtics arasındaki 6. Maça kadar önemli bilgiler ve analizlerle hazırlarken aşağıdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.