Washington kötü bir başlama vuruşuyla paçayı sıyırır ve Eagles’ın cevapsız bir aramada tökezlemesine neden olur

NFL anında tekrar oynatılır ve her zaman faul çağrıları alır.

Bazı şeyler gözden geçirilebilir, bazıları değildir ve seçmek ve seçmek, Pazartesi Gecesi gibi korkunç hatalarla sonuçlanmamız anlamına gelir.

bu Philadelphia Kartalları Dördüncü çeyreğinin kızma hakkı vardı 32-21 kaybetti Washington generalleri. Washington defans oyuncusu jamin davis Eagles’ın sıkı ucunu yakaladı Dallas GoedertMaskeleyin ve onu aşağı çekin. Bu sadece bir ceza değildi, barizdi. Ancak yetkililer fark etmedi. Goedert maskesinden aşağı çekilirken, herkes onun topu elinden kaçırdığını anında tekrar oynatarak görebilirdi. Washington geri döndü.

Bu bir yargılama çağrısı değil. Bu yetkililerin bir hatasıdır.

Neden gözden geçirilmemesi gerektiğini açıklayın?

Bu, bitmesine dokuz dakikadan biraz fazla kala oldu ve Washington 23-21 önde gitti. Kartallar, Komutanın oyun kurucusunu seçti Taylor Heinicke Ve bir ivme vardı. Davis daha sonra Goedert’in maskesini indirdi ve kaçtı. 15 yarda ceza ve Kartalların topu tutması yerine Generaller topu geri aldı. Washington onu hareket ettirmedi, ancak asla sahip olmaması gereken 55 yarda atış yaptı.

Maske cezaları incelenemiyor, bir şey yapılamaz. NFL, tekrarı genişletmeye direndi, ancak en azından bireysel faulleri eklemek mantıklı olacaktır. Bu, Pazartesi gecesi önemli bir anda büyük bir fark yaratırdı.

Adil bir dünyada oyun gözden geçirilebilir ve doğru karar verilebilirdi. Ancak NFL bunu yapacak teknolojiye bile sahip değil.

Eagles koçu Nick Siriani, Pazartesi gecesi Komutanlar karşısında Washington’a karşı alınan cevapsız çağrıdan memnun değildi. (Fotoğraf: Mitchell Leff/Getty Images)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.