Yankees, 2022’de ALDS’nin 3. Oyununu kaybetti

CLEVELAND — Bu büyük bir an Clark SchmidtGünümüzün genç kariyerinde, sağ elini kullanan çaylak, geçmiş yıllarda baskın olan otomatik seçeneklerden yoksun bir bullpen için iki çıkış kaydetmesi istendi. Bu Amerikan Ligi Bölüm Serisine liderlik etmekten bir adım ötede, Yankees şimdi eleme ile karşı karşıya.

Oscar Gonzalez iki vuruşlu, iki vuruşlu bir tekli orta sahaya soktu ve Yankees, Muhafızlar toparlanırken toparlandı. 6-5, yürüme kaybı ALDS’nin Cumartesi günü Progressive Field’daki 3. maçında, ziyaretçilerin gürlemeyi umduğu atış ve güç kombinasyonu bir yarışmayı bozdu. Cleveland şimdi beşe karşı en iyi beş ALDS’de lider durumda.

Bu sezon sonrası girerken, beş sezonun en iyisi serisi 41 kez 57 kez (%71,9) 3. Maç kazananı ile 1-1 berabere kaldı.

Kariyerinin dokuzuncu sezon sonrası başlangıcında, Luis Severino Başlangıçta ipler üzerindeydi. Josh Naylor, kısa stoper Isiah Kiner-Falefa’dan 31 sayı atarak bir sayı attı. Yankees bullpen, Severino’nun bir koşu skoru Steven Kwan single’ı da dahil olmak üzere üç vuruşa izin verdiği 25 adımlık ikinci vuruşta harekete geçti.

Sırada 2 numaraya taşındı Eylül 8’den beri ilk kez harun yargıç Cleveland’ın başlangıç ​​oyuncusu Tristan McKenzie, iki turlu bir atışla 9’a 0 ALDS kaymasını yakaladı. Bu, Yargıç’ın kariyerindeki 12. homer’ıydı ve onu Yogi Berra ve Reggie Jackson ile beşinci olarak bağladı. 449 metrelik patlama, Hakem’in playofflardaki en uzun patlaması.

Oswaldo Cabrera, ilk iki ALDS maçında mücadele eden bir elektrikli çaylak, beşinci sırada McKenzie’den iki vuruşlu bir şutla bağlandı. Cabrera topu kendi sahasında selamladı, sopasını salladı ve Yankees’in sığınağına doğru kükredi.

O, 1997 ALDS’deki Derek Jeter’den bu yana beşinci vuruşta veya daha sonra bir HR’ye ulaşan 23 yaşında veya daha genç ilk Yankee’dir.

Cleveland, Will Brennan’ın vurduğu kurtarıcı olarak altıncı sırada farkı kapattı. Lou Trevino tutam vuruşlu bir RBI single’ı ile. Harrison Bader Bu koşu yedinci sırada geri döndü, bir Sam Hentges sol saha tribününden döndü – Bader’in Yankees üniformasıyla ikinci patlaması, her ikisi de bu ALDS’de geliyor. Bader’in homer’ı, bu sezon sonunda Cleveland’ın kurtarıcısı tarafından izin verilen ilk koşu oldu.

Muhafızların dokuzuncu sıradaki iki koşusu, sola yatırıldı Wanda PeraltaYönetici Aaron Boone, Schmidt’i aramadan önce arka arkaya tekli single’lardan vazgeçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.