Yazı tura atmak, Bengals-Ravens playoff oyununun yerini belirleyebilirİyi resimler

Cuma günü NFL sahipleri, Bills-Bengals maçının resmi olmayan iptaliyle ilgili çeşitli konuları ele alacak.

Bir özet, AFC Kuzey şampiyonası ile ilgilidir. Kuzgunlar bu yılın başlarında Bengals’ı yendi. Kuzgunlar Pazar günü taramayı tamamlarsa, Bengals bölümü daha da yüksek bir genel galibiyet yüzdesine göre kazanacak.

Ancak, Kuzgunların Bengals’ı kasıp kavuracağı ve – Cincinnati Bills kaybetseydi – Kuzgunların bölümü kazanacağı gerçeğini ele almayı amaçlayan bir özet var.

Önerme şu şekildedir: “Baltimore, Cincinnati’yi 18. Haftada yenerse, Cincinnati’yi iki kez yenmiş olacak. Baltimore 17 maçlık bir programa sahip olacak. Baltimore, Cincinnati’yi yenerse ve bu iki kulüp birbirlerine karşı bir joker kart oyunu oynayacaksa, o maçın oynanacağı yer yazı-tura ile belirlenecek. Cincinnati’nin 18. Hafta maçını kazanması veya Baltimore ve Cincinnati’nin joker turda oynaması planlanmamışsa, oyun siteleri düzenli planlama prosedürleriyle belirlenecektir.

Yani, temel olarak Kuzgunlar, Bengals’e karşı joker kart oyununda iç sahayı şu şekilde güvence altına alabilir: (1) Pazar günü bir galibiyet; ve (2) yazı tura atmanın kazanılması. Bu, kazanma yüzdesi yaklaşımı aksi takdirde Bengal’i bölüm şampiyonu yapacak olsa bile geçerlidir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.